KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10836344
nr 1083 6344
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Oljemålning, Kristian Krokfors (f. 1952), Andalusiska olivträd, -97, signerad, olja på duk, 100x150 cm
Kondition: duken tryckskadad
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
måndag 16 januari 2017
kl 20:23:53
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors